Organizacja i prowadzenie spotkań autorskich w instytucjach kultury

ZAPRASZAMY NA KURS „Organizacja i prowadzenie spotkań autorskich w instytucjach kultury”

Organizacja i prowadzenie spotkań autorskich w instytucjach kultury

realizowanym w okresie od 18.01.2022 r. do 18.03.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 grudnia 2021 r.

1. Spotkania autorskie – miejsce styku tradycyjnych funkcji instytucji kultury i koncepcji tzw. „trzeciego miejsca”.
  2. Od czego zacząć? Podstawy dobrego spotkania z autorem.
  3. Skąd zdobyć środki na honorarium? Różne drogi finansowania wydarzenia.
  4. Współpraca z otoczeniem twórcy – wydawnictwa i agencje.
  5. Kto odbierze gościa z dworca? Harmonogram i podział zadań organizacyjnych w instytucji kultury.
  6. Czy nasza sala spodoba się pisarce? Przesłanki decyzji organizacyjnych.
  7. Niech wszyscy się dowiedzą? Skuteczna komunikacja i promocja spotkania.
  8. Jak prowadzić dobre spotkanie? Ustalenia z zaproszoną osobą, style moderacji i rodzaje spotkań.
  9. Czy mogę prosić o autograf? Zasady indywidualnych rozmów, sprzedaży książek i materiałów autorskich.
  10. Wspomnień czar czyli jak wykorzystać relację ze spotkania dla promocji działalności instytucji kultury.

Opłatę za szkolenie wynosi w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

• wykształceni min. średnie

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego,

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.