ZAPRASZAMY NA KURS „Organizacja lekcji oraz dobór odpowiednich metod i form nauczania w pracy z uczniem z zaburzeniem neurorozwojowym (ADHD, Zespół Aspergera, autyzm) w szkole/placówce oświatowej”

który odbędzie się w okresie od 18.01.2022 r. do 18.03.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 grudnia 2021 r.

1. Jak zorganizować pracę z uczniem z zaburzeniem neurorozwojowym (ADHD, Zespół Aspergera, autyzm).
  2. Formy, metody i zasady pracy oraz pomocy terapeutycznej.
  3. Etapy pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
  4. Jak przeprowadzić lekcję z uczniami o różnych potrzebach edukacyjnych. Istotne wskazówki, które pomogą nauczycielowi skutecznie zaplanować pracę.
  5. Wspieranie dziecka z ADHD, Zespołem Aspergera i autyzmem w palcówkach edukacyjnych.
  6. Deficyty oraz wynikające z nich trudności, których doświadczają dzieci z ADHD, Zespołem Aspergera i autyzmem.
  7. Studium przypadku. Dobre praktyki.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań na Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.