Pielęgniarka środowiskowa/rodzinna (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Pielęgniarka środowiskowa/rodzinna (bez limitu czasowego*)”

Pielęgniarka środowiskowa/rodzinna (bez limitu czasowego*)

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 lipca 2022 r.

1. Pielęgniarka środowiskowa/rodzinna – wprowadzenie.
  2. Ustawa o zawodzie pielęgniarki i położnej:
    • Przepisy ogólne.
    • Zasady wykonywania zawodu.
    • Prawo wykonywania zawodu.
    • Rejestry pielęgniarek i położnych oraz zaświadczenia.
    • Szkoły pielęgniarskie i położnych.
    • Przepisy karne.
  3. Zadania pielęgniarki środowiskowej/rodzinnej.
  4. Zakres zadań pielęgniarki rodzinnej.
  5. Zakres zadań położnej rodzinnej.
  6. Zakres zadań pielęgniarki środowiska nauczania i wychowania.
  7. Informacja o warunkach zawarcia umowy o udzielenie świadczeń opieki zdrowotnej.
  8. Wykaz produktów leczniczych wchodzących w skład zestawu po wstrząsowego ratującego życie, które mogą być podane przez pielęgniarkę.

Kurs przeprowadzony będzie z wykorzystaniem metody e – learning. Materiały szkoleniowe zamieszczane będą na stronie internetowej kursu (platforma edukacyjna moodle). Zaliczenie kursu odbędzie się poprzez quizy online.Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Przy zgłoszeniach do 15 lipca 2022 r. obowiązuje cena promocyjna – 190 zł +VAT.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

(Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)

Kurs nie jest prowadzony w ramach kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych w rozumieniu Ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. (Dz. U. z 2021 r. poz. 479 z późn.zm.).

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.