Piszę, czytam, liczę – metody pracy z dzieckiem

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Piszę, czytam, liczę – metody pracy z dzieckiem”

zaprasza do udziału w warsztatach

Piszę, czytam, liczę – metody pracy z dzieckiem

które odbędzie się:

11 kwietnia 2019 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w Warszawie

Szkolenie ma na celu przedstawienie metod nauki czytania i pisania oraz sposobów ich wdrażania podczas nauczania w przedszkolu i w klasach początkowych.

Plan szkolenia
  1. Przykładowe gry i zabawy usprawniające motorykę małą i dużą.
  2. Ćwiczenia grafomotoryczne, pomysły na wprowadzenie litery i cyfry.
  3. Gry i zabawy matematyczne dla najmłodszych (przedszkole, nauczanie początkowe).
  4. Elementy Metody Dobrego Startu.
  5. Elementy Glottodydaktyki.
  6. Elementy Odimiennej Nauki Czytania.
  7. Elementy Sylabowej Metody Nauki Czytania i wiele innych.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztatach oraz materiały szkoleniowe.

Przewidziane są przerwy kawowe i lunch.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 450 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zapisy na szkolenie przyjmowane są do 29 marca 2019 r.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 21

Dla grup powyżej 20 osób warsztaty mogą się odbyć w miejscu zamawiającego.