ZAPRASZAMY NA KURS „Porozumienie przez zabawę – czyli jak przeprowadzić adaptację bez znajomości języka ”

który odbędzie się w okresie od 20.06.2022 r. do 20.08.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 maja 2022 r.

1. Jak przygotować się mentalnie na prace z uczniem cudzoziemcem.
  2. Jak przygotować klasę, grupę.
  3. Terapeutyczna funkcja zabawy.
  4. Praca ze stresem.
  5. Praktyczne działania, przykłady, wskazówki, ćwiczenia, zabawy, które możesz wykorzystać nie znając języka.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań na Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

(Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.