Praca kuratora sądowego w świetle nowelizacji prawa karnego (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Praca kuratora sądowego w świetle nowelizacji prawa karnego ( kurs bez limitu czasowego )”

1. Dozór kuratora w związku z warunkowym umorzeniem postępowania karnego, warunkowym zawieszeniem wykonania kary pozbawienia wolności oraz warunkowym przedterminowym zwolnieniem.
  2. Kara ograniczenia wolności i praca społecznie użyteczna w aktualnym stanie prawnym.
  3. Dozór elektroniczny – rola i zadania kuratora.
  4. Zadania kuratora w związku z kontrolą okresu próby bez orzeczonego dozoru kuratora.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 297 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl
22 22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 21

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego. Szczegółowy harmonogram, w tym terminy konsultacji dostępne będą po zalogowaniu się na stronie kursu.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.