ZAPRASZAMY NA KURS „Praktyczne metody pracy z uczniem z dysleksją, dysgrafią, dysortografią, dyskalkulią i zaburzeniami percepcyjno-motorycznymi XV edycja”

w okresie od 05.11.2020 r. do 19.01.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 października 2020 r.

1. Programy i dostosowania wymagań do ucznia z dysleksją, dysgrafią, dysortografią, dyskalkulią i zaburzeniami percepcyjno-motorycznymi w świetle prawa oświatowego.
  2. Uczeń z dysfunkcjami. Diagnoza psychologiczna a praktyka szkolna.
  3. Organizacja pracy z uczniem z dysleksją w oparciu o diagnozę psychologiczną i praktykę szkolną. Jak przeprowadzić lekcję z uczniami o różnych potrzebach edukacyjnych?
  4. Specjalne potrzeby edukacyjne a system oceniania w szkole. Zasady przeprowadzania sprawdzianu i egzaminów dla uczniów z dysleksją, dysgrafią, dysortografią, dyskalkulią i zaburzeniami percepcyjno-motorycznymi w świetle najnowszych rozporządzeń.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.