Przepisy i kierunki zmian w nowym systemie zamówień publicznych

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Przepisy i kierunki zmian w nowym systemie zamówień publicznych”

zaprasza do udziału w szkoleniu stacjonarnym

Przepisy i kierunki zmian w nowym systemie zamówień publicznych

które odbędzie się:

• 15 maja 2019 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 w Warszawie
Plan szkolenia
  1. Elektroniczna komunikacja w zamówieniach publicznych – wnioski, kierunki zmian.
  2. Opis przedmiotu zamówienia – aktualnie, kierunki zmian.
  3. Dialog techniczny, konsultacje rynkowe przed wszczęciem postępowania.
  4. Kwarta aktualizacji rocznych planów postępowania, raporty z realizacji umowy.
  5. Ocena ofert.
  6. Umowa w sprawie zamówienia publiczne – wytyczne i wzory UZP.
  7. Zmiany w trybie odwoławczym od wyroków KIO.
  8. Zmiany w zamówieniach poniżej progów unijnych.
  9. Usprawnienie konkurencyjnych trybów negocjacyjnych.
  10. Innowacje w zamówieniach publicznych.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe.

Przewidziane są przerwy kawowe i lunch.

Sylwetka prelegenta: Kamilia Grabowska – radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców, w tym firm zagranicznych, firm z branży usługowej, technologicznej i budowlanej. Od lat kieruje zespołami prawnymi w małych i średnich organizacjach. Obszarem jej zawodowej specjalizacji są następujące dziedziny: zakładanie, przekształcenia i likwidacja podmiotów gospodarczych; prawo zamówień publicznych; przygotowanie i negocjowanie umów, w tym w zakresie własności intelektualnej; prawo korporacyjne; prawo pracy; ochrona danych osobowych, w tym: audyt dokumentacji oraz procedur pod kątem jej zgodności z obowiązującym prawem, konsulting w zakresie umów powierzenia przetwarzania danych osobowych, analiz incydentów bezpieczeństwa informacji, analizy ryzyka, doradztwo w zakresie doboru zabezpieczeń organizacyjnych i technicznych, konsultacje prawne w zakresie ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa oraz know-how; zastępstwo procesowe i windykacja.

Doradza w postępowaniach prowadzonych w trybie zamówień publicznych – zarówno wykonawcom, jak i zamawiającym, w razie potrzeby reprezentuje Klientów przed KIO, przygotowuje i negocjuje warunki umowy, reprezentuje Klientów w trudnych sporach z kontrahentami, prowadzi procesy odzyskiwania należności.

Wykształcenie: radca prawny, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie projektów finansowanych z funduszy Unii Europejskiej oraz z zakresu prawa w biznesie nowoczesnych technologii. Auditor wiodący ISO 27001.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 840 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 29 marca 2019 r.

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.