Przygotowanie pielęgniarki do zabiegu operacyjnego IV edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Przygotowanie pielęgniarki do zabiegu operacyjnego IV edycja”

Przygotowanie pielęgniarki do zabiegu operacyjnego IV edycja

w okresie od 14.12.2018 r. do 14.02.2019 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 listopada 2018 r.

1. Przyjęcie pacjenta na Blok Operacyjny.
2. Czynności wykonywane przez pielęgniarkę przed, w trakcie i po zabiegu operacyjnym.
3. Zadania organizacyjne.
4. Zadania kierowania i współpracy.
5. Zadania kontroli i oceny jakości.
6. Nadzór nad warunkami Sali operacyjnej.
7. Raportowanie zabiegu operacyjnego.
8. Nadzór nad sprzętem do zabiegu operacyjnego i znieczuleń.
9. Zakres samodzielności i uprawnienia.
10. Kwalifikacje pielęgniarki operacyjnej.
11. Asystowanie do zabiegu operacyjnego:
a. Alloplastyka stawu biodrowego,
b. Cięcie cesarskie.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl