Rejestratorka/recepcjonistka medyczna XVI edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Rejestratorka/recepcjonistka medyczna XVI edycja”

Rejestratorka/recepcjonistka medyczna XVI edycja

realizowanym w okresie od 16.07.2020 r. do 16.10.2020 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 lipca 2020 r.

1. Rola rejestratorki/recepcjonistki i recepcji w funkcjonowaniu placówki leczniczej. Misja i wizerunek placówki.
  2. Wizerunek rejestratorki/recepcjonistki. Sylwetka pracownika recepcji placówki leczniczej.
  3. Zasady prowadzenia ewidencji dokumentów przychodzących i wychodzących, korespondencja papierowa oraz elektroniczna, obieg dokumentów.
  4. Obsługa pacjentów w kontakcie bezpośrednim i telefonicznym. Kultura rozmowy telefonicznej oraz obsługa elektronicznej recepcji.
  5. Radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych. Zapobieganie i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych.
  6. Sposoby radzenia sobie w warunkach stresu.
  7. Organizacja pracy. Efektywne zarządzanie czasem.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.