ZAPRASZAMY NA KURS „Rewalidacja uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w czasie edukacji zdalnej”

realizowanym w okresie od 02.12.2020 r. do 02.02.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 grudnia 2020 r.

1. Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w czasie pandemii.
  2. Trudność w organizacji kształcenia spowodowane pandemią. Kształcenie specjalne organizowane na odległość.
  3. Pandemia wyzwaniem dla nauczyciela.
  4. Dostosowanie wymagań i warunków edukacyjnych podczas zdalnego nauczania.
  5. Praktyczne działania, narzędzia, propozycje pracy z uczniem mającym spe.
  6. Gdy przychodzi kryzys, czyli jak wspierać ucznia.
  7. Dobre praktyki. Propozycje ćwiczeń oraz scenariuszy zajęć rewalidacyjnych.

Opłatę za szkolenie wynosi w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego,

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.