ZAPRASZAMY NA KURS „Rola dyrektora szkoły/placówki oświatowej w realizacji zadań z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej III edycja”

w okresie od 20.09.2022 r. do 20.11.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2022 r.

1. Podstawa prawna pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
  2. Zadania dyrektora w zakresie organizowania i realizacji zadań z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
  3. Działania wychowawcy, nauczycieli, psychologów, pedagogów i specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
  4. Tryb udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
  5. Formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole.
  6. Dobre praktyki w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Przy zgłoszeniach do 31 sierpnia 2022 r. obowiązuje cena promocyjna – 190 zł +VAT.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

• adres e-mail(Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)