Specjalista ds. gospodarki łowieckiej i ochrony zwierzyny III edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Specjalista ds. gospodarki łowieckiej i ochrony zwierzyny”

Specjalista ds. gospodarki łowieckiej i ochrony zwierzyny

w okresie od 20.09.2022 r. do 20.11.2022 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE – III edycja

FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE – bez limitu czasowego*

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2022 r.

1. Ustawa z dnia 22 marca 2018 r. o zmianie ustawy – Prawo łowieckie oraz niektórych innych ustaw – podpisana 28 marca 2018 r.
  2. Prawne aspekty łowiectwa w Polsce i na świecie, w tym przepisy UE.
  3. Przyrodnicze podstawy łowiectwa i zarządzania zasobami dzikich zwierząt.
  4. Planowanie łowieckie – problematyka gospodarowania populacjami zwierzyny.
  5. Szkody i straty powodowane przez dzikie zwierzęta.
  6. Choroby zwierzyny.
  7. Kulturotwórcza rola łowiectwa: tradycje i zwyczaje, trofeistyka, kynologia, sokolnictwo.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Przy zgłoszeniach do 31 sierpnia 2022 r. obowiązuje cena promocyjna – 190 zł +VAT.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

(Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.