Substancje klasyczne (narkotyki) – oznaczanie w MLD, interpretacja wyników IX edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Substancje klasyczne (narkotyki) – oznaczanie w MLD, interpretacja wyników VIII edycja”

w okresie od 05.07.2022 r. do 05.08.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 lipca 2022 r.

Kurs realizowany jest w ramach szkolenia ciągłego diagnostów laboratoryjnych. Udział w kursie mogą wziąć udział wyłącznie diagności laboratoryjni wpisani na listę prowadzoną przez Krajową Radę Diagnostów Laboratoryjnych.

Diagności laboratoryjni, po zaliczeniu, otrzymają zaświadczenie i 5 punktów edukacyjnych. Szkolenie uzyskało akredytację Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wzór zaświadczenia

Kurs przeprowadzony będzie z wykorzystaniem metody e – learning. Materiał szkoleniowy zamieszczony będzie na stronie internetowej kursu (platforma edukacyjna moodle). Zaliczenie kursu odbędzie się poprzez quiz online.

autorzy kursu:
dr n. med. Beata Szkolnicka – Pracownia Informacji Toksykologicznej i Analiz Laboratoryjnych UJCM
oraz
mgr Anna Meyer-Stachowska – członek komisji ds. diagnostyki toksykologicznej KIDL

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 90 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w całości ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu. Zgłoszenie na kurs jest równoznaczne z przystąpieniem do konkursu.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi kursami dla Diagnostów Laboratoryjnych:
Diagnosta laboratoryjny
Zarządzanie medycznym laboratorium diagnostycznym

(Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)