ZAPRASZAMY NA KURS „Świetlica szkolna rozwijająca kreatywność ucznia – miejsce w szkole, gdzie nigdy nie jest nudno”

realizowanym w okresie od 06.10.2020 r. do 31.12.2020 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 września 2020 r.

1. Dokumentacja w świetlicy szkolnej: plan pracy, dziennik zajęć, regulamin świetlicy.
  2. Integracja grupy świetlicowej i rozwijanie umiejętności współpracy uczniów.
  3. Głos – podstawowe narzędzie pracy wychowawcy świetlicy.
  4. Świetlica drugim domem – wychowanie ku wartościom.
  5. Zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe.
  6. Technologia informacyjno-komunikacyjna wykorzystywana w zajęciach świetlicowych.
  7. Cztery pory roku – gry, zabawy, zajęcia manualne – przykłady dobrych praktyk.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.