ZAPRASZAMY NA KURS „Trudne i agresywne zachowania w pracy z uczniem z zaburzeniem neurorozwojowym (ADHD, Zespół Aspergera, autyzm) w szkole/placówce oświatowej”

który odbędzie się w okresie od 18.11.2021 r. do 18.01.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 29 października 2021 r.

1. Omówienie trudnych i agresywnych zachowań dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi.
  2. Przyczyny i objawy trudnych i agresywnych zachowań.
  3. Metody pracy i sposoby radzenia sobie z trudnymi/agresywnymi zachowaniami uczniów z ADHD, Zespołem Aspergera i autyzmem.
  4. Praktyczne strategie eliminujące agresję i trudne zachowania dzieci.
  5. Miejsce pracy ucznia z zaburzeniami neurorozwojowymi w klasie.
  6. Wpływ klasy/szkoły na zachowania trudne i agresywne.
  7. Studium przypadku. Dobre praktyki.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań na Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.