e-czasopismo „W świecie dziecka”

Przed współczesnym nauczycielem stawiane są liczne wymagania i wyzwania, jego wiedza i umiejętności poddawane są ciągłej weryfikacji, a rozszerzona rzeczywistość utrudnia pozyskanie wartościowych informacji. Często zanim dowiemy się czegoś musimy przebrnąć przez mnóstwo źródeł, które nie zawsze zawierają rzetelne wiadomości. Wychodząc naprzeciw tym problemom przekazujemy na Państwa ręce dwumiesięcznikW świecie dziecka”, będący pewnego rodzaju kompendium wiedzy nauczyciela przedszkola i opiekuna w żłobku. Tutaj z pewnością znajdą Państwo inspirację i motywację do realizacji codziennych obowiązków. Zapewne zgodzą się Państwo ze mną, że osoby pracujące z dziećmi, to szczególna i wyjątkowa grupa zawodowa, która potrzebuje również z uwagi na charakter swojej pracy specjalnego wsparcia. Dlatego właśnie uruchomimy dla Państwa specjalną zamkniętą, elitarną grupę na Facebooku. Ponadto wszystkie placówki, które wykupią prenumeratę będą miały szansę udziału w konkursie na placówkę uczącą się.

W trosce o nasze naturalne środowisko zdecydowaliśmy, że czasopismo będzie miało formę elektroniczną, co też umożliwi równoczesne korzystanie z niego kilku osobom jednocześnie.

W ramach prenumeraty, dla zamkniętej grupy na Facebooku będą odbywały się konsultacje ze specjalistami.

Prenumeratorzy otrzymują też rabat w wysokości 20% na kursy i konkursy organizowane przez Studium Prawa Europejskiego www.spe.edu.pl

Każdy numer „W świecie dziecka” będzie zawierał następujące działy tematyczne:

Gorąco zapraszam do prenumeraty oraz współpracy.

Aleksandra Kubala – Kulpińska
Redakcja e-czasopisma
„W świecie dziecka”
prenumerata@spe.edu.pl

Zapisy na prenumeratę należy składać do 30 kwietnia 2019 r.

FORMULARZ PRENUMERATY