ZAPRASZAMY NA KURS „Wsparcie ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole/placówce oświatowej – rola i zadania asystenta”

który odbędzie się w okresie od 18.08.2022 r. do 18.10.2022 r.

w okresie od 19.09.2022 r. do 19.11.2022 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE DLA KURSU ROZPOCZYNAJĄCEGO SIĘ WE WRZEŚNIU

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 lipca 2022 r.

1. Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnościami w szkole/placówce oświatowej – prawo i praktyka.
  2. Rola i zadania asystenta dziecka ze spe w szkole/placówce oświatowej.
  3. Asystent ucznia spe – predyspozycje psychospołeczne, organizacyjne i komunikacyjne.
  4. Korzyści wynikające z pracy asystenta dziecka spe w szkole/placówce oświatowej.
  5. Współpraca asystenta z nauczycielami, specjalistami i rodzicami.
  6. Sytuacje trudne i stresowe w pracy asystenta. Jak sobie z nimi radzić.
  7. Pierwsza pomoc przedmedyczna.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań na Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

• adres e-mail(Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)

• wykształcenie wyższe

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.