ZAPRASZAMY NA KURS „Wspomaganie wychowawczej roli rodziny przez właściwą organizację i realizację zajęć edukacyjnych wychowanie do życia w rodzinie. Ochrona i wzmacnianie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży”

realizowanym w okresie od 02.09.2022 r. do 02.11.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2022 r.

1. Rola rodziny i jej funkcje w życiu dziecka.
  2. Oczekiwania rodziców i nauczycieli – metody i narzędzia diagnostyczne do określania potrzeb współczesnej rodziny oraz skutecznego wdrażania współpracy.
  3. Autorytet rodziców a autorytet nauczyciela – wpływ środków masowego przekazu na relacje w rodzinie i poza rodziną. Przykłady działań wspomagających rodziny w realizacji zadań wychowawczych.
  4. Wychowanie do życia w rodzinie – właściwa organizacja i realizacja zajęć edukacyjnych. Pomysły na ciekawe lekcje.
  5. Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży – z jakimi zaburzeniami najczęściej spotykamy się w szkole i jak sobie z nimi radzić?
  6. Ochrona i wzmacnianie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży – osiągnięcie sukcesu poprzez współpracę rodziców, terapeutów i nauczycieli.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

ZAŁOŻENIA OGÓLNE:

• adres e-mail (Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.