Wychowawca/nauczyciel w przedszkolu (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Wychowawca/nauczyciel w przedszkolu (bez limitu czasowego*)”

Wychowawca/nauczyciel w przedszkolu (bez limitu czasowego*)

1. Podstawa programowa wychowania przedszkolnego.
  2. Metodyka pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
  3. Twórcze metody pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym. Rozwijanie kreatywności.
  4. Aktywizacja w edukacji przedszkolnej.
  5. Rola muzyki, sztuki, bajki, ruchu w pracy z dziećmi.
  6. Praca z dziećmi o specjalnych problemach edukacyjnych.
  7. Jak utrzymać dyscyplinę w grupie przedszkolnej. Przeciwdziałanie agresji w przedszkolu.
  8. Współpraca przedszkola z rodzicami.
  9. Scenariusze zajęć przedszkolnych.

Wychowawca w przedszkolu powinien również mieć odpowiednie cechy charakteru, takie jak cierpliwość, empatia, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie i wytrwałość. Są niezbędne, aby skutecznie wychowywać dzieci w środowisku przedszkolnym. Taka osoba musi mieć też odpowiednią wiedzę, którą można nabyć w szkołach wyższych oraz na specjalistycznych kursach. Dzięki temu wychowawca w przedszkolu będzie miał wszystkie odpowiednie umiejętności, aby opiekować się grupą maluchów.

Wychowawca przedszkolny kurs- ile kosztuje?

Opłata za dostęp do szkolenia wynosi 395 zł + 23% VAT od osoby. Zwolnienie z VAT ma miejsce, jeżeli co najmniej 70% należności finansowane jest ze środków publicznych. Uczestnika lub jego instytucja prowadząca musi dokonać płaty w momencie rejestrowania się na kurs. Należy przelać ją na konto bankowe Instytutu Badań nad Demokracją sp. z oo z oo, Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2 01 0938. Po opłaceniu zostanie wysłany klucz dostępu do wszystkich materiałów w kursie.

Jak zapisać się na kurs na wychowawcę w przedszkolu?

Aby zapisać się na kurs na wychowawcę przedszkolnego, należy wypełnić formularz dostępny online.
– Jeśli zgłasza Państwa instytucja lub zgłoszenie jest finansowane ze środków publicznych, podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– Jeśli dokonują Państwo samodzielnego zapisu, wystarczy zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

Jakie możliwości daje kurs na wychowawcę w przedszkolu?

Na kursie na wychowawcę w przedszkolu można nauczyć się jak skutecznie zarządzać grupą dzieci, jak motywować dzieci do nauki, jak stymulować ich kreatywność i zainteresowania, jak zapewnić im bezpieczny i zdrowy rozwój, jak wspierać rodziców w wychowaniu ich dzieci, a także jak stworzyć przyjazną atmosferę w przedszkolu.

Koordynator szkolenia:

Izabela Włodarczyk