ZAPRASZAMY NA KURS „Zapewnienie ciągłości w związku z zarządzaniem kryzysowym. W jaki sposób podmiot leczniczy może zabezpieczyć się na sytuacje kryzysowe”

realizowanym w okresie od 02.03.2023 r. do 02.05.2023 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 lutego 2023 r.

1. Czym jest ciągłość świadczeń zdrowotnych i jak ważną rolę pełni w funkcjonowaniu placówek ochrony zdrowia.
  2. Aspekty prawne funkcjonowania ośrodków ochrony zdrowia.
  3. Wymogi pozamedyczne dla podmiotów leczniczych.
  4. Wpływ czynników technicznych na zapewnienie ciągłości działania.
  5. Wpływ czynników medycznych (w tym urządzeń medycznych) na zapewnienie ciągłości działania.
  6. Przykłady procedur stosowanych w ośrodkach ochrony zdrowia w sytuacjach awaryjnych.
Więcej kursów skierowanych do pracowników placówek medycznych znajdziecie Państwo na stronie: https://spe.edu.pl/category/kursy-dla-pracownikow-placowek-medycznych/

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wypełnienie formularza online:
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

Joanna Burzyńska
j.burzynska@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

• adres e-mail (Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)