Zarządzanie kryzysowe w szkole/placówce oświatowej

ZAPRASZAMY NA KURS „Zarządzanie kryzysowe w szkole/placówce oświatowej”

Zarządzanie kryzysowe w szkole/placówce oświatowej

realizowanym w okresie od 05.10.2020 r. do 05.12.2020 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 września 2020 r.

1. Procedury zarządzania kryzysowego w szkole/placówce oświatowej.
  2. Szkolny zespół zarządzania kryzysowego.
  3. Zakres obowiązków pracowników szkoły, na wypadek krytycznych zdarzeń szkolnych.
  4. Odpowiedzialność prawna pracowników szkoły za zabezpieczenie bezpieczeństwa uczniów w kontekście sytuacji kryzysowych.
  5. Kształtowanie prawidłowych postaw/zachowań w zakresie bezpieczeństwa dzieci.
  6. Psychologiczne aspekty zarządzania kryzysem w szkole.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.