Zarządzanie medycznym laboratorium diagnostycznym XXIV edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Zarządzanie medycznym laboratorium diagnostycznym”

Zarządzanie medycznym laboratorium diagnostycznym – ostatnia edycja

– szkolenie ciągłe

w okresie od 12.08.2022 r. do 14.09.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 sierpnia 2022 r.

OSTATNIA EDYCJA !!!

1. Zarządzanie podmiotem/ firmą – współczesne koncepcje i modele zarządzania, istota zarządzania i trendy rozwojowe, rola i zadania kierownictwa w pracy z zespołem, zarządzanie ryzykiem.
  2. Organizacja MLD – regulacje i wymogi prawne, podmioty prowadzące MLD. Wymogi dla pomieszczeń MLD, wyposażenie MLD a zakres wykonywanych badań, nadzór nad wyposażeniem. Wymogi pracy z materiałem biologicznym.
  3. Personel MLD – wymogi i kwalifikacje, nabycie i utrata PWZDL, szkolenie zawodowe i podyplomowe diagnostów. Tajemnica zawodowa, ochrona danych osobowych. Praca pod presją czasu, współodpowiedzialność za błędy. Odpowiedzialność karna, cywilna i zawodowa a Kodeks Etyki DL.
  4. Zarządzanie MLD zarządzaniem przez jakość: Rola i zadania kierownika MLD. Budowa i funkcjonowanie systemu zarzadzania jakością, ocena kompetencji pracowników, LSI, rachunek kosztów, podwykonawstwo badań.
  5. Wiarygodność wyników badań laboratoryjnych – stałe monitorowanie jakości pracy, parametry krytyczne, laboratoryjna interpretacja wyników badań. Współpraca z lekarzami i pacjentami. Skargi i reklamacje. Konkurencja i marketing.

Autorką opracowań jest Pani dr n. med. Ewa Świątkowska

Diagności laboratoryjni, po zaliczeniu, otrzymają zaświadczenie i 25 punktów edukacyjnych. Szkolenie uzyskało akredytację Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wzór zaświadczenia

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi kursami dla Diagnostów Laboratoryjnych:
Diagnosta laboratoryjny
Substancje klasyczne (narkotyki) – oznaczanie w MLD, interpretacja wyników

• adres e-mail (Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)

.