ZAPRASZAMY NA KURS „Zasady bezpiecznej pracy zdalnej, monitorowanie pracy zdalnej, motywowanie pracowników – szkolenie dla kadry menedżerskiej oraz osób na stanowiskach kierowniczych”

w okresie od 15.06.2020 r. do 15.08.2020 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 17 czerwca 2020 r.

1. Praca zdalna, a telepraca – w rozumieniu Kodeksu Pracy.
  2. Korzyści i szanse oraz zagrożenia w obecnej sytuacji dla firmy, wynikające z pracy zdalnej.
  3. Zasady bezpiecznej pracy z urządzeniami mobilnymi oraz dokumentacją papierową oraz bezpiecznego korzystania z poczty firmowej i zasobów Internetu.
  4. Niebezpieczeństwo związane z phishingiem.
  5. Komunikacja zespołu rozproszonego – przegląd dostępnych narzędzi (telefon, mail, telekonferencje, skype, Microsoft Teams i inne).
  6. Budowanie efektywnego zespołu. Narzędzia wzmacniające efektywność i autonomię zespołu.
  7. Zasady pracy zdalnej wspierające efektywność. Narzędzia menedżera w pracy z zespołem pracującym zdalnie.
  8. Budowanie kultury zaufania w firmie. Kierunki edukacji i rozwoju pracowników w obliczu idei samodzielnej organizacji pracy.
  9. Monitoring pracy zdalnej – w jaki sposób monitorować wykonywanie obowiązków na odległość, by nie demotywować pracownika.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.