Zrozumieć i wspierać dziecięce emocje

ZAPRASZAMY NA KURS „Zrozumieć i wspierać dziecięce emocje”

Zrozumieć i wspierać dziecięce emocje

w okresie od 20.09.2022 r. do 20.11.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 maja 2022 r.

Program kursu
  1. Co się tam dzieje – kwestie związane z rozwojem dwu, trzy, cztero, pięcio i sześciolatków.
  2. Rozwój emocjonalny dziecka w wieku przedszkolnym.
  3. Czego boi się przedszkolak.
  4. Trudne zachowania, jak je rozpoznać i prawidłowo diagnozować.
  5. Agresywny przedszkolak.
  6. Rozmowa podstawą zrozumienia emocji.
  7. Jak wzmacniać kompetencje werbalne przedszkolaka.
  8. Wspieranie w wyrażaniu emocji.
  9. Jak budować relacje przedszkolak – nauczyciel opartą na szacunku dla emocji.
  10. Porozumienie bez przemocy.
  11. Praktyczne działania służące wyrażaniu emocji, regulacji, wyciszeniu, rozwijaniu empatii i inteligencji emocjonalnej.
  12. Metody i techniki pomocne w pracy z emocjami.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

• adres e-mail(Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.