Zwolnienia grupowe oraz zwolnienia z przyczyn niedotyczących pracowników

ZAPRASZAMY NA WEBINARIA „Zwolnienia grupowe oraz zwolnienia z przyczyn niedotyczących pracowników”

zaprasza do udziału w webinariach

Zwolnienia grupowe oraz zwolnienia z przyczyn niedotyczących pracowników

które odbędzie się 19.11.2020 r. w godzinach od 10.00 do 12.00

Zapisy na webinaria przyjmowane są do 30 września 2020 r.

Program:
  1. Pojęcie zwolnienia grupowego.
  2. Ustalanie kryteriów doboru pracowników do zwolnień.
  3. Harmonogram zwolnień grupowych.
  4. Zawiadomienia PUP.
  5. Treść porozumienia z przedstawicielami pracowników i regulaminu zwolnień grupowych.
  6. Odprawa pracownikom.
  7. Zwolnienia indywidualne z przyczyn niedotyczących pracowników.
  8. Ochrona stosunku pracy w przypadku zwolnień grupowych i zwolnień indywidualnych z przyczyn niedotyczących pracowników.
  9. Obowiązek ponownego zatrudnienia pracownika zwalnianego.
  10. Najnowsze orzecznictwo w sprawach zwolnień grupowych.

Webinaria przeprowadzone będą z wykorzystaniem metody e – learning. Materiały szkoleniowe zostaną wysłane w wersji elektronicznej na adres e-mail uczestnika szkolenia.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu szkolenia w wersji elektronicznej.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 99 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań na Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.