Referent ds. administracji w szkole/placówce oświatowej

ZAPRASZAMY NA KURS „Referent ds. administracji w szkole/placówce oświatowej”

Referent ds. administracji w szkole/placówce oświatowej

realizowanym w okresie od 18.01.2022 r. do 18.03.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 grudnia 2021 r.

1. Prawne aspekty funkcjonowania szkoły.
  2. Status zawodowy referenta ds. administracji.
  3. Podstawy prawne regulujące postępowanie i dokumentację. Rodzaje i obieg dokumentacji. Procedury archiwizacji.
  4. Zakres obowiązków dotyczących m.in. kancelarii szkolnej oraz spraw uczniowskich.
  5. Praktyczne aspekty prawa pracy, gospodarczego oraz finansowego w kontekście pracy referenta ds. administracji.
  6. Ochrona informacji niejawnych i danych osobowych.
  7. Obsługa interesantów w kontekście bezpośrednim i telefonicznym. Rozmowa z trudnym interesantem. Zasady komunikacji pisemnej. Kultura zawodu.

Opłatę za szkolenie wynosi w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

• wykształceni min. średnie

Kurs równoważy 45 godzin szkolenia stacjonarnego,

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.