Menedżer marketingu (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Menedżer marketingu ( kurs bez limitu czasowego )”

Menedżer marketingu ( kurs bez limitu czasowego )
  1. Zasady budowy i sporządzania planu marketingowego oraz jego prezentacja.
  2. Analiza rynku i sytuacji firmy. Określenie potrzeb marketingu w firmie.
  3. Strategia marketingowa, w tym Public relations.
  4. Narzędzia marketingu i ich dobór.
  5. Badania marketingowe.
  6. Tworzenie wizerunku firmy i produktu.
  7. Budowa i zarządzanie marką.
  8. Psychologia zachowań i decyzji konsumentów.
  9. E-marketing. Innowacyjne narzędzia marketingu internetowego.
  10. Sprzedaż produktów przez Internet.
  11. Wybór i współpraca z agencją reklamową.
  12. Badanie skuteczności kampanii i kreatywności pracowników marketingu.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 297 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia uiszczenia opłaty.