ZAPRASZAMY NA KURS „Praca z uczniem z zaburzeniem neurorozwojowym (ADHD, Zespół Aspergera, autyzm) w szkole/placówce oświatowej (bez limitu czasowego*)”

Zapisy na kurs przyjmowane są do 27 kwietnia 2018 r.

1. Psychologia i zaburzenia neurorozwojowe w różnym wieku szkolnym.
  2. Kryteria diagnostyczne oraz charakterystyka dzieci z autyzmem , Zespołem Aspergera oraz ADHD.
  3. Deficyty oraz wynikające z nich trudności, których doświadczają dzieci z autyzmem, Zespołem Aspergera oraz ADHD.
  4. Organizacja lekcji/zajęć oraz dobór odpowiednich metod i form nauczania.
  5. Jak pomóc dzieciom/uczniom z autyzmem, Zespołem Aspergera z oraz ADHD zdobywać wiedzę. Rola nauczyciela.
  6. Jak pomóc dzieciom/uczniom z autyzmem, Zespołem Aspergera oraz ADHD rozwijać umiejętności społeczne.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 297 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 21

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego. Szczegółowy harmonogram, w tym terminy konsultacji dostępne będą po zalogowaniu się na stronie kursu.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania.