ZAPRASZAMY NA KURS „Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły we współczesnej edukacji (bez limitu czasowego*)”

1. Kierunki zmian w zakresie wychowania i profilaktyki w roku szkolnym 2017/2018.
  2. Zadania wychowawczo-profilaktyczne szkoły.
  3. Diagnoza potrzeb rozwojowych i zagrożeń.
  4. Tworzenie narzędzi diagnozy pracy szkoły w obszarach wychowania i profilaktyki.
  5. Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły – opracowanie, treści, formy działań, ewaluacja.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl