Specjalista ds. administracji w podmiocie leczniczym (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Specjalista ds. administracji w podmiocie leczniczym (bez limitu czasowego*)”

Specjalista ds. administracji w podmiocie leczniczym (bez limitu czasowego*)
  1. Podstawowe cechy odróżniające działalność podmiotu leczniczego od innych jednostek gospodarczych.
  2. Zadania i funkcje administracji podmiotu leczniczego.
  3. Schemat organizacyjny administracji podmiotu leczniczego – case study.
  4. Zakres zadań i obowiązków pracowników zatrudnionych poszczególnych komórkach administracji medycznej.
  5. Zakres zadań i obowiązków samodzielnych stanowisk pracy w podmiocie leczniczym.
  6. Przykładowy przebieg procedur czynności administracyjnych w podmiocie leczniczym – case study:
    • wypełnienie dokumentów rozliczeniowych w przypadku pacjenta leczonego w podmiocie leczniczym na podstawie dokumentów o koordynacji,
    • rejestracja zmian w Rejestrze Wojewody Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą,
    • zasady rozliczania świadczeń z NFZ.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014 r., poz.622).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl