Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka IV edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka IV edycja”

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka IV edycja

realizowanym w okresie od 18.01.2018 r. do 08.04.2018 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 grudnia 2017 r.

1. Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka – założenia i podstawy prawne.
  2. Diagnoza i metody pracy z dziećmi – charakterystyka wybranych metod.
  3. Programy wczesnego wspomagania dziecka.
  4. Przebieg wczesnego wspomagania. Rola nauczyciela.
  5. Współpraca z rodzicami dzieci objętych programem wczesnego wspomagania rozwoju.

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 297 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl