Canva – od podstaw do projektowania zaawansowanego

ZAPRASZAMY NA KURS „Canva – od podstaw do projektowania zaawansowanego”

 

studium_logo

zaprasza do udziału w kursie/studium przedmiotu

Canva – od podstaw do projektowania zaawansowanego

– kurs doskonalący

FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE

w okresie od 17.09.2025 r. do 17.11.2025 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 16 września 2025 r.

 

Program kursu:
  1. Wprowadzenie do platformy Canva.
  2. Tworzenie i zarządzanie projektami graficznymi.
  3. Praca z tekstem, kolorami i typografią.
  4. Wykorzystanie zdjęć, ikon, ilustracji i wideo.
  5. Projektowanie materiałów do mediów społecznościowych.
  6. Tworzenie prezentacji, ulotek i dokumentów firmowych.
  7. Zasady kompozycji i estetyki graficznej.
  8. Zarządzanie identyfikacją wizualną i spójnością marki.
  9. Współpraca zespołowa i udostępnianie projektów.
  10. Automatyzacja i planowanie treści z Canva Pro.
  11. Eksport i publikacja gotowych projektów.
  12. Podsumowanie, test końcowy i uzyskanie certyfikatu.
Więcej kursów skierowanych do pracowników administracji znajdziecie Państwo na stronie: https://spe.edu.pl/category/kursy-szkolenia-otwarte/administracja/

Kurs przeprowadzony będzie z wykorzystaniem metody e – learning. Materiały szkoleniowe zamieszczane będą na stronie internetowej kursu (platforma edukacyjna moodle). Zaliczenie kursu odbędzie się poprzez quizy online.

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 15 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 6 października 2023 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Opłata za szkolenie wynosi 395 zł + 23% VAT. Zwolnienie z podatku jest możliwe wówczas, gdy minimum 70% wartości szkolenia jest finansowane ze środków publicznych. Opłatę należy przekazać na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wypełnienie formularza online:
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

Koordynator szkolenia

Natalia Kazimierska
n.kazimierska@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 18

Wymagania techniczne dla uczestników kursu:

      • komputer z łączem internetowym
      • standardowe oprogramowanie (Word, Adobe Reader lub inne odpowiadające tym programom)
      • adres e-mail (Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)

Wymagania wstępne dla uczestników kursu:

      • wykształcenie min. średnie

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego.
Szczegółowy harmonogram, w tym terminy konsultacji dostępne będą po zalogowaniu się na stronie kursu.

Prawa autorskie do programów i materiałów szkoleniowych zastrzeżone!