Edukacja psychodietetyczna w szkole i przedszkolu (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Edukacja psychodietetyczna w szkole i przedszkolu (bez limitu czasowego*)”

Edukacja psychodietetyczna w szkole i przedszkolu (bez limitu czasowego*)

1. Kim jest psychodietetyk, czym się zajmuje.
  2. Psychologia jedzenia.
  3. Rola edukacji żywieniowej w populacji dzieci i młodzieży.
  4. Znaczenie kształtowania nawyków żywieniowych od dzieciństwa.
  5. Jedzenie a nastrój – rola emocji w jedzeniu (rozróżnienie głodu emocjonalnego i fizycznego; rola stresu).
  6. Jedzenie a funkcjonowanie poznawcze (jakie znaczenie dla efektywności uczenia się ma to co jemy).
  7. Podstawy prawidłowego odżywiania.
  8. Nieskuteczność modnych diet.
  9. Zaburzenia odżywiania (kompulsywne objadanie się, anoreksja, bulimia).
  10. Otyłość a stygmatyzacja społeczna.
  11. Rola błędnych przekonań (elementy terapii behawioralno-poznawczej).
  12. Rola dialogu motywującego.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.