Edukator zastępowania agresji II edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Edukator zastępowania agresji”

Edukator zastępowania agresji

realizowanym w okresie od 18.07.2022 r. do 18.09.2022 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE – II edycja

FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE – bez limitu czasowego*

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 lipca 2022 r.

1. Uczeń i jego emocje.
  2. Potrzeby ucznia.
  3. Nowe spojrzenie na emocje.
  4. Agresja – opis, formy, źródła.
  5. Przemoc – opis, formy, źródła.
  6. Złość.
  7. Sprawca.
  8. Ofiara.
  9. Świadek.
  10. Konsekwencje przemocy.
  11. System przeciwdziałania szkolnej agresji.
  12. Metody diagnozy poziomu zjawiska.
  13. Przeciwdziałanie.
  14. Metody pracy.
  15. Edukator zastępowania agresji.
  16. Doraźna reakcja.
  17. Postępowanie długofalowe.
  18. Przykłady działań.

Kurs przeprowadzony będzie z wykorzystaniem metody e – learning. Materiały szkoleniowe zamieszczane będą na stronie internetowej kursu (platforma edukacyjna moodle). Zaliczenie kursu odbędzie się poprzez quizy online.Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online.
– Dotyczy zgłoszeń instytucjonalnych/finansowanych ze środków publicznych: podpisany formularz zgłoszenia należy wysłać na adres: dokumenty@spe.edu.pl
– W przypadku zgłoszeń indywidualnych wystarczające jest zgłoszenie elektroniczne – bez podpisu.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

• adres e-mail (Aby uniknąć sytuacji, że powiadomienia z serwisu Studium Prawa Europejskiego zostaną usunięte lub umieszczone w katalogu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych, prosimy o podawanie adresów prywatnych lub dodawania domeny spe.edu.pl do zaufanych lub do kontaktów.)

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.