Kierownik administracyjno-gospodarczy w przedszkolu II edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Kierownik administracyjno-gospodarczy w przedszkolu II edycja”

Kierownik administracyjno-gospodarczy w przedszkolu II edycja

realizowanym w okresie od 06.11.2020 r. do 06.02.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 października 2020 r.

1. Kierownik administracyjno-gospodarczy – opis wymagań kwalifikacyjnych i obowiązków.
  2. Prawne aspekty funkcjonowania i organizacji przedszkola.
  3. Zarządzanie zespołem:
    • Organizacja stanowisk pracy pracowników obsługowych.
    • Zasady wyposażania w środki ochrony oraz narzędzia pracy.
    • Rola instrukcji stanowiskowych w bezpiecznym wykonywaniu obowiązków pracowniczych.
    • Procedury dotyczące ochrony życia i zdrowia pracowników.
    • Identyfikacja zagrożeń na stanowiskach pracy oraz przeciw działanie wypadkom przy pracy.
    • Obowiązki w razie zaistnienia zdarzeń wypadkowych pracowników.
    • Kontrola.
    • Kierowanie zmianą.
  4. Wymagana dokumentacja.
  5. Zarządzanie infrastrukturą przedszkola.
  6. Odpowiedzialność za stan higieniczno-sanitarny placówki.
  7. Inwentaryzacja krok po kroku.
  8. Bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ochrona zdrowia pracowników.
  9. Zarządzanie gospodarką finansową.
  10. Jak radzić sobie ze stresem i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu.
  11. Zabezpieczenie i ochrona danych w palcówce.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.