ZAPRASZAMY NA KURS „Kontraktowanie świadczeń medycznych z NFZ i przygotowywanie ofert (bez limitu czasowego*)”

1. Podstawa prawna kontraktowania usług medycznych i cele kontraktowania tych usług.
  2. Podmioty uprawnione do kontraktowania i świadczenia usług medycznych.
  3. Rodzaje kontraktowania usług medycznych.
  4. Zasady procesu zawierania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.
  5. Tryb wyłonienia najkorzystniejszej ofert.
  6. Umowa na świadczenie usług medycznych.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.