ZAPRASZAMY NA KURS „Kurs dla pełnomocników i członków Miejskiej/Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (bez limitu czasowego*)”

1. System rozwiązywania problemów alkoholowych – podstawy prawne.
2. Zadania komisji wynikające z ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.
3. Przemoc w rodzinie. Komisja w świetle ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
4. Pomoc dzieciom z rodzin z problemami alkoholowymi.
5. Działania profilaktyczne wobec dzieci i młodzieży.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 21

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.