Kurs z zakresu świadczenia usług portiersko-recepcyjnych, kontaktu z klientem oraz savoir-vivre’u (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Kurs z zakresu świadczenia usług portiersko-recepcyjnych, kontaktu z klientem oraz savoir-vivre’u”

1. Recepcja wizytówką firmy, a portiernia dozoruje i ochrania:
    a. Savoir-vivre w pracy recepcjonisty i portiera.
  2. Wygląd zewnętrzny:
    a. Czy szata zdobi człowieka? O roli wyglądu zewnętrznego w służbach mundurowych.
  3. Kultura – co znaczy w codziennej pracy?:
    a. Czy jest prawdą, że „dobre maniery mogą zostać niezauważone, złe maniery są widoczne zawsze”?
    b. Zalecenia praktyczne.
  4. Sytuacje konfliktowe w pracy:
    a. Czego dotyczą konflikty?
    b. Jak budować relacje mimo różnic?
  5. Sposób komunikowania się w pracy:
    a. Jak rozmawiać aby budować dobre relacje?
    b. Jak udzielać informacji?
  6. Zasady komunikacji w stresie oraz z „trudnym klientem”:
    a. Techniki radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
    b. Techniki radzenia sobie w sytuacjach z „trudnym klientem”.
  7. Pierwsza pomoc przedmedyczna.

Kurs przeprowadzony będzie z wykorzystaniem metody e – learning. Materiały szkoleniowe zamieszczane będą na stronie internetowej kursu (platforma edukacyjna moodle). Zaliczenie kursu odbędzie się poprzez quizy online.Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.