Menedżer administracji (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Menedżer administracji (bez limitu czasowego*)”

Menedżer administracji (bez limitu czasowego*)
  1. Praktyczne aspekty prawa administracyjnego, handlowego, cywilnego i prawa pracy w kontekście funkcjonowania podmiotów gospodarczych, urzędów, instytucji.
  2. Ochrona informacji niejawnych oraz danych osobowych.
  3. Zarządzanie jakością (w tym m.in. ISO).
  4. Nowoczesna firma/instytucja – status prawny i funkcjonowanie przedsiębiorstwa, jednostki sektora finansów publicznych, urzędu itd. Regulaminy wewnętrzne, struktura pionów i komórek funkcjonalnych.
  5. Zarządzanie zasobami ludzkimi.
  6. Podstawy prawne regulujące postępowanie i dokumentację. Rodzaje i obieg dokumentacji biurowej. Procedury archiwizacji.
  7. Zarządzanie czasem i organizacja pracy.
  8. Przepływ informacji, komunikacja, organizacja i zarządzanie biurem.
  9. System oceny okresowej pracowników.
  10. Wybrane zagadnienia z psychologii i socjologii pracy.

Absolwenci otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu podpisane przez dyrektora, na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Magdalena Szreter
m.szreter@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 21

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.