Nauczyciel języka polskiego – moderatorem szkolnego dyskusyjnego klubu książki

ZAPRASZAMY NA KURS „Nauczyciel języka polskiego – moderatorem szkolnego dyskusyjnego klubu książki”

Nauczyciel języka polskiego – moderatorem szkolnego dyskusyjnego klubu książki

w okresie od 18.01.2022 r. do 18.03.2022 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 15 grudnia 2021 r.

1. Dyskusyjne Kluby Książki. Idea, zasady, praktyka.
  2. DKK w Polsce. Historia i dobre praktyki.
  3. Założenie klubu. Rekrutacja uczestników. Dobór książek.
  4. Prowadzenie klubu. Zasady spotkań. Dynamika grupy.
  5. Rola i cechy skutecznego moderatora szkolnego klubu. Facylitacja.
  6. Zasady prowadzenia spotkania. Przygotowanie zagadnień i materiałów. Miejsce i czas dyskusji.
  7. Promocja i prezentacja klubu w szkole i otoczeniu.
  8. Szanse i zagrożenia w działalności. Ewaluacja projektu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego. Szczegółowy harmonogram, w tym terminy konsultacji dostępne będą po zalogowaniu się na stronie kursu. Prawa autorskie do programów i materiałów szkoleniowych zastrzeżone!

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.