Office manager (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Office manager (bez limitu czasowego*)”

Office manager (bez limitu czasowego*)

1. Sekretariat wizytówką firmy.
  2. Rola office managera oraz sekretariatu w sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Zakres odpowiedzialności i kompetencji osób zarządzających sekretariatem.
  3. Praktyczne aspekty prawa administracyjnego, handlowego, cywilnego i prawa pracy w kontekście funkcjonowania podmiotów gospodarczych, urzędów, instytucji.
  4. Profesjonalny wizerunek pracownika sekretariatu.
  5. Organizacja spotkań, zebrań, konferencji. Podróż służbowa krajowa i zagraniczna – zasady organizacji i rozliczania.
  6. Obsługa interesantów w kontekście bezpośrednim i telefonicznym. Zasady komunikacji pisemnej. Kultura zawodu.
  7. Dokumentacja w sekretariacie. Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą w tym elektroniczny obieg dokumentów.
  8. Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych.
  9. Psychologia pracy, zapobieganie i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych.
  10. Organizacja pracy. Czas pracy.
  11. Praca w warunkach stresu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.