ZAPRASZAMY NA KURS „Ordynowanie leków i wypisywanie recept – nowe kompetencje pielęgniarek i położnych III edycja”

w okresie od 17.08.2021 r. do 17.10.2021 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 30 lipca 2021 r.

1. Podstawy farmakologii ogólnej, farmakokinetyki i farmakodynamiki.
    2. Wybrane grupy produktów leczniczych.
    3. Ocena stanu klinicznego pacjenta.
    4. Ocena stanu biopsychospołecznego pacjenta.
    5. Zasady stosowania terapii wybranymi produktami leczniczymi.
    6. Zasady i tryb wystawiania recept.
    7. Aspekty prawne i odpowiedzialność zawodowa.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Kurs nie jest prowadzony w ramach kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych w rozumieniu Ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. (Dz. U. z 2021 r. poz. 479 z późn.zm.).

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.