Praca z uczniem zdolnym (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Praca z uczniem zdolnym ”

Praca z uczniem zdolnym

1. Pojęcie ucznia zdolnego. Specyfika uczenia się dzieci uzdolnionych.
  2. Uczeń uzdolniony jako dziecko o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
  3. Identyfikacja zdolnych uczniów.
  4. Metodyka pracy z uczniem uzdolnionym.
  5. Współpraca z rodzicami uzdolnionego dziecka.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 395 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938. Klucz do kursu zostanie wysłany dopiero po opłaceniu kursu.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.