Prowadzenie dokumentacji administracyjnej w szkole (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Prowadzenie dokumentacji administracyjnej w szkole (bez limitu czasowego*)”

Prowadzenie dokumentacji administracyjnej w szkole (bez limitu czasowego*)

1. Podstawy prawne funkcjonowania placówki oświatowej. Ustawa o gospodarce nieruchomościami, wewnętrzne regulacje.
  2. Zasady administrowania nieruchomością.
  3. Zarządzanie składkami rzeczowymi majątku ruchomego. Dzierżawa pomieszczeń – kalkulacja kosztów, przykładowe umowy.
  4. Organizowanie inwentaryzacji majątku szkoły: podstawy prawne, tok postępowania, wewnętrzne regulacje.
  5. Gospodarka finansowa placówki – normy. Obrót środkami pieniężnymi. Zamawianie usług i towarów, w tym dokumentacja zamówień.
  6. Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych (m.in. informacji o stanie zdrowia i sytuacji rodzinnej uczniów i personelu szkoły).
  7. Administrowanie systemami informatycznymi. Nadawanie uprawnień, nadzór, szkolenia.
  8. Bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich 17jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.