Specjalista do spraw kadr i płac X edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Specjalista do spraw kadr i płac X edycja”

Specjalista do spraw kadr i płac X edycja

w okresie od 06.04.2020 r. do 06.07.2020 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 marca 2020 r.

1. Podstawowe zasady prawa pracy – równość w zatrudnianiu, kontrola przestrzegania prawa pracy.
  2. Stosunek pracy – zawieranie i rozwiązywanie umów o pracę.
  3. Obowiązki pracodawcy i pracownika, odpowiedzialność materialna pracowników.
  4. Wynagrodzenie za pracę oraz inne świadczenia.
  5. Czas pracy, urlopy pracownicze.
  6. Rozliczenia z ZUS oraz Urzędem Skarbowym.
  7. Dokumentacja kadrowa – akta pracownicze, archiwizowanie.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.