Specjalista ds. ochrony środowiska (bez limitu czasowego*)

ZAPRASZAMY NA KURS „Specjalista ds. ochrony środowiska (bez limitu czasowego*)”

Specjalista ds. ochrony środowiska (bez limitu czasowego*)

1. Prawo ochrony środowiska w praktyce, w tym prawo wspólnotowe oraz ustawy powiązane z Prawem Ochrony Środowiska.
  2. Rola, miejsce i odpowiedzialność specjalisty ds. ochrony środowiska w organizacji.
  3. Planowanie, organizowanie i kierowanie pracą zespołu.
  4. Prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska.
  5. System zarządzania środowiskiem w organizacji.
  6. Podstawy ochrony środowiska w ujęciu ekologicznym.
  7. Gospodarka wodno-ściekowa.
  8. Ochrona powietrza przed zanieczyszczeniami.
  9. Audyt systemu zarządzania środowiskiem.
  10. Zagrożenia pedosfery i rekultywacja terenów zdegradowanych.
  11. Ocena oddziaływania inwestycji na środowisko, inwestycje szkodliwe dla środowiska.
  12. System zarządzania jakością w ochronie środowiska, zasady certyfikacji.
  13. Praktyczne aspekty wdrażania nowych uregulowań dot. utrzymania czystości i porządku w gminach.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 350 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 14

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.