Specyfika postępowania z uczniami niepełnosprawnymi III edycja

ZAPRASZAMY NA KURS „Specyfika postępowania z uczniami niepełnosprawnymi III edycja”

Specyfika postępowania z uczniami niepełnosprawnymi III edycja

który odbędzie się w okresie od 15.01.2020 r. do 15.04.2020 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 13 grudnia 2019 r.

1. Niepełnosprawność intelektualna.
  2. Tyflopedagogika – pedagogika o niewidomych i słabowidzących.
  3. Surdopedagogika – pedagogika osób niesłyszących i słabosłyszących.
  4. Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPD).
  5. Autyzm.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego A. Solariego 1/1, 02-070 Warszawa.

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.