ZAPRASZAMY NA KURS „Szkoła wspierająca uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (bez limitu czasowego*)”

1. Sytuacja ucznia niepełnosprawnego w świetle obowiązujących przepisów prawa.
  2. Specyfika postępowania z uczniami:
  1. niepełnosprawnymi:
    • upośledzonymi umysłowo,
    • niewidomymi i słabo widzącymi,
    • niesłyszącymi i słabo słyszącymi,
    • autystycznymi,
    • niepełnosprawnymi ruchowo;
  2. z chorobami przewlekłymi;
  3. z ADHD;
  4. z poważnymi zaburzeniami w komunikowaniu się;
  5. z zespołem Aspergera;
  6. ze specjalnymi trudnościami w uczeniu się;
  7. niedostosowanymi społecznie i zagrożonymi niedostosowaniem społecznym;
  8. wybitnie zdolnymi;
  9. w klasach integracyjnych.
  1. Scenariusze lekcji. Dobre praktyki.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Klucz dostępu do kursu zostanie Państwu wysłany po uiszczeniu opłaty.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres koordynatora kursu.

Przy zgłoszeniach do 29 października 2021 r. obowiązuje cena promocyjna – 150 zł +VAT.

• standardowe oprogramowanie (Word, Adobe Reader lub inne odpowiadające tym 85programom)

Dla grup powyżej 20 osób szkolenie może się odbyć w miejscu zamawiającego.

*Kurs bez limitu czasowego – kursant ma nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i quizów przewidzianych programem kursu przez okres 3 miesięcy od dnia zalogowania się po uiszczeniu opłaty.